lis 17 2003 3 Notka :)
Komentarze: 6

Hello People!

Sorry, za to, ze ostatnio nie dodawalam notek. Szczegolnie kieruje moje przeprosiny do Alojzego Bombla, ktory wiernie komentuje moje notki i nie moze ich sie doczekac.

W szkole jest calkiem spox :)) Zreszta tak jak zawsze... Nop i ogolnie starsznie wesolo ;) Kto chodzi ten wie... :)

Ostatnio mam dobry humorek.... Wczoraj mialam straszna beke :)) Alojzy... Chyba wiesz o co chodzi? :)) Wiesz co bylo wczoraj "Wbyszek" itp. hehe ;D

Szczegolnie pozdrawiam Alojzego Bombla... ;* muah ;D

 


octavia : :
Octavia_von_Wimmbledon
17 listopada 2003, 20:50
Kochany Alozjy. Chcialabym Cie przeprosić, bo sie uniosłam. Bardzo chce abys komentowal moje notki. I pewnie ze masz fanów, bo to co napisalam to kłamstwo... Wybaczysz mi? Podpisała: Przewodniczaca klubu wielbicieli Superanckiego Alojzego Bąbla... ;* :)
wilczyca90
17 listopada 2003, 19:04
nio nio nio u nas w szkole to p. Oktavio (Skodo;P) tez ciekawie jest=D gratuluje pani fanow;D
17 listopada 2003, 18:31
heja mordka do góry jasniusi twoj tekścik hehe:)mam totalneego dola mam dość życia chce z tym skończyc i bede maila 2 z chemii tragedia jaaaaaaaa pomocy!!!!
Octavia_von_Wimmbledon
17 listopada 2003, 18:28
Mówiąc te słowa, Weronik nawet nie przypuszczał, jak bliski był prawdy. Gdy bowiem raz jeszcze spojrzałem na kartkę i zobaczyłem podpis "Alojzy B", od razu rozjaśniło mi się w głowie. Oczywiście, Alojzy B. - to Alojzy Bąbel, nadzwyczajny twór pana Kleksa, sztuczny, zmechanizowany człowiek, który wymknął się spod władzy swego konstruktora i stał się nieobliczalny. A teraz mści się na mnie i na mojej rodzinie za to, że go kilkakrotnie zdemaskowałem. Alojzy Bąbel posiadał bowiem zdumiewającą zdolność podszywania się pod innych ludzi i tylko ja jeden umiałem go z miejsca rozpoznać. Drogi Alozjy to chyba o Tobie nie? :))
Octavia_von_Wimmbledon
17 listopada 2003, 18:20
Masz bardzo ładne nazwisko... :) Jak mogles je pisac z błędem? Zaraz wysle Sowa do Twego pradziada i mu to powiem, a on z pewnoscią odpowiednie Cię ukarze. Co do Twojej wybrednosci, jesli mowisz tak, że Ci nie podobają, to nie czytaj. Nie ukrywam, ze nie wytrzymasz tygodnia... Bez czytania moich wspanialych notek. Wiesz cio Ci powiem...? Moglam napisac wiecej na temat wczorajszego ***** :P I w te gwiazdeczki Kochany Alozjy sam wstaw odpowiedni w wyraz. A dlaczego tego nie opisalam? Bo nie jestem chamska :P Jak Ci sie pewnie wydaje... A co do pozdrawiania FANOW!!! To moj blog... :P A ty tylko komentujesz wiec masz zero fanów... A ja mnóstwo... Wracaja do nazwisk moje jest o wiele ladniejsze od Ciebie Drgoi Alojzy... No coz spojrz sam jak to wspaniale brzmi: Octavia_von_Wimmbledon Czyz nie wspaniale? Pozdrawiam moich fanów... ktorzy wczoraj spiewali pod mymi oknami ;D
Alojzy Bąbel
17 listopada 2003, 18:13
Jak poinformował mnie jeden z moich wiernych fanów nieprawidłowo podałem pisownie swojego nazwisko, zatem odtąd będę już posługiwał się poprawną formą Bąbel. Co do samej notki to niestety zawiera ona bardzo mało treści, a ja jestem dość wybredny, więc tym razem nie napiszę nic więcej. Pozdrowienia z Alamakoty dla wszystkich moich fanów.

Dodaj nowy komentarz